01

O nas

Silicon Valley Air Expert Inc. je přední firmou zabývající se výrobou čističů vzduchu a založil ji tým IT specialistů a podnikatelů z obce Dolina Krzemowa. Zabýváme se tvorbou inovativních řešení v oblasti čištění vzduchu na základě TPA®.
Naše čističe vzduchu jsou zařízení s vysokými parametry, které eliminují znečištění a ohraničují náklady související s použitím jednorázových filtrů. Airdog je tiché, energeticky úsporné řešení se snadným použitím. Zajišťuje čistotu vzduchu a je šetrné k životnímu prostředí.

02

Naše historie

Náš mezinárodní tým vznikl v San Jose, v Kalifornii. Původním cílem byla výměna tradičního chlazení v notebooku za ventilátor s technologií TPA® za účelem zajištění provozu notebooku bez tvorby hluku. Ventilátor tohoto typu chladil počítač neskutečně účinně a byl uznán za jedno z nejrevolučnějších technologických řešení roku na MIT Technology Review.

Rozhodli jsme se, že rozšíříme použití této technologie. Někteří členové týmu se rozhodli změnit směr činnosti na oblast čištění vzduchu. Právě tak vznikl Airdog X5.

Čističe vzduchu Airdog
03

Patentovaná ochrana

PCT/CN2013/076947

Purification and variable frequency system and method

PCT/CN2013/086897

Gas purificatio device and system and TPA® purifier

PCT/CN2014/081340

TPA® purifier and high-voltage protection device thereof

PCT/CN2014/077269

Purifier

PCT/CN2014/079113

TPA® purifier and discharge monitoring and protective circut of high-voltage ion purifier

Kopírování obsahu servisu nebo jeho částí bez souhlasu společnosti TTCP Sp. z o.o. Sp.k. není povoleno.

Your Cart

Cart is empty

0